Rokometaši Urbanscapa Loke so se od domačih navijačev v Športni dvorani Poden poslovili s fantastično predstavo in veliko točko v dvoboju s serijskim državnim prvakom Celjem Pivovarno Laško (27:27). V predzadnjem kolu lige NLB za prvaka so gostitelji v drugem polčasu zaostajali že za sedem golov (14:21), nato pa za več kot pet minut zaklenili mrežo in se z delnim izidom 6:0 približali zgolj na zadetek zaostanka, v končnici pa celo trikrat malenkostno vodili, v 59. minuti je končni izid postavil Gal Marguč.

V domači vrsti so po pet zadetkov prispevali Matic Pipp, Aljaž Jesenko in Grega Jamnik, medtem ko je Gašper Dobaj zbral šest obramb in po tekmi povedal: »Odigrali smo dobro, borili smo se na obeh straneh parketa. Delitev točk je kar poštena. Čez teden dni nas čaka zadnja tekma v Kopru, na kateri bomo dali vse od sebe, nato pa gremo na zaslužen počitek.« Loškim rokometašem čestitam za veličastno točko in jim želim uspešen finiš sezone!

Avtor: Janez Porenta