Škofjeloški prvoligaš v dvoranskem nogometu, FSK Stripy, je novo sezono 1. SFL začel z neodločenim izidom in točko. Na gostovanju na Vrhniki se je z 1:1 razšel z domačim Silikom.

Ločane pod taktirko (povratnika) trenerja Tomislava Horvata je v vodstvo v 10. minuti popeljal Urban Tavčar, končni izid je v 37. minuti postavil Max Vesel. FSK Stripy je igral v postavi: Damijan Kožuh, Igor Bratić (vratarja), Aleš Bešter (kapetan), Luka Jamnik, Matej Cankar, Vanč Florjančič, Luka Kanc, Marko Mohorič, Urban Tavčar, Andrej Mohorič, Rok Bešter, Matej Mohorič in Tine Šturm.

»Z vrnitvijo trenerja Tomija Horvata smo dobili bogate izkušnje in tehnično znanje, ki nam še manjka. Radi bi ponovili prejšnjo sezono, ki smo jo končali v zgornjem delu ligaške lestvice. Kar bo več, toliko bolje,« je poudaril kapetan Aleš Bešter.