Vam je prispevek všeč?

Danes, na zadnji šolski dan, se spodobi, da javno izpostavim še dosežke škofjeloških učenk in učencev, mladih glasbenic in glasbenikov, športnic in športnikov. V nadaljevanju objavljam seznam učenk in učencev škofjeloških osnovnih šol (in njihovih mentorjev), ki jim je župan Tine Radinja podelil priznanja za odlične dosežke s tekmovanj iz znanja. Pozneje sledita še seznama mladih glasbenikov in športnikov.

OŠ CVETKA GOLARJA

  • Luka Hictaler Kušar (2. razred, Logične pošasti)
  • Lojze Klemenčič (2. razred, Logične pošasti)
  • Špela Bergant (4. razred, Logične pošasti)
  • Pia Smrekar (4. razred, Logične pošasti)
  • Taja Šparovec (5. razred, Logične pošasti)
  • Bor Vodovnik (5. razred, Logične pošasti)
  • Maca Camlek (6. razred, Logične pošasti)
  • Ema Stražar (6. razred, Logične pošasti)
  • Andraž Jelenc (6. razred, Vegovo / Razvedrilna matematika)
  • Neva Kušar (7. razred, Logične pošasti)
  • Elizabeta Končan (7. razred, Astronomija – 2. nagrada in povabilo na 26. Sanktpeterburško astronomsko olimpijado / Vegovo – 3. mesto / Logične pošasti)
  • Jakob Žorž (8. razred, Vegovo)
  • Vida Bukovnik (9. razred, Tekmovanje iz kemijskih poskusov za osnovnošolce)
  • Eva Družinec (9. razred, Tekmovanje iz kemijskih poskusov za osnovnošolce)
  • Neca Camlek (9. razred, Logika / Logične pošasti)
  • Terezija Končan (9. razred, Razvedrilna matematika / Stefanovo)
  • Nik Vodovnik (9. razred, Logika / Razvedrilna matematika / Vegovo / Stefanovo / FIT – Festival inovativnih tehnologij)

OŠ ŠKOFJA LOKA-MESTO

  • Nace Korošec (4. razred, FIT – Festival inovativnih tehnologij)
  • Jošt Kalan (6. razred, Razvedrilna matematika)
  • Lucija Erznožnik (7. razred, Logične pošasti)
  • Jasna Nastran (7. razred, Logične pošasti)
  • Tim Seher Klavora (7. razred, Vegovo)
  • Katja Dolinar (8. razred, Proteusovo / Flora)
  • Tamara Kastelic (8. razred, Flora)
  • Tim Korošec (8. razred, Vegovo)
  • Klemen Omejc (8. razred, Vegovo / Razvedrilna matematika)
  • Tina Bergant (9. razred, Proteusovo)
  • Petra Bernik (9. razred, Angleščina)
  • Tjaša Rupar (9. razred, Geografija / Vegovo / Proteusovo / Zgodovina / Logične pošasti)
  • Pia Vrečko (9. razred, Vegovo / Razvedrilna matematika – 1. nagrada za izjemne dosežke na državni ravni / Astronomija / Logične pošasti – 1. mesto v državi)

OŠ IVANA GROHARJA

  • Tinkara Bernik (6. razred, Vegovo)
  • Jure Lotrič (6. razred, Logične pošasti)
  • Luka Potočnik (6. razred, Vegovo – 6. mesto v državi in prejemnik 3. nagrade / Logične pošasti)
  • Maks Tomšič (6. razred, Bober)
  • Nejc Bavdaž (7. razred, Vegovo)
  • Vita Renko (8. razred, Cankarjevo)
  • Dora Suljanović (8. razred, Cankarjevo – 1. mesto)
  • Samo Čadež (9. razred, FIT – Festival inovativnih tehnologij – 1. mesto)
  • Larisa Demšar (9. razred, Sladkorna bolezen)
  • Lana Ema Mrak (9. razred, Cankarjevo / Vegovo / Angleščina)

MENTORJI

  • Teja Bergant (OŠ Cvetka Golarja, Logika / Razvedrilna matematika / Astronomija / Vegovo / Logične pošasti)
  • Petra Cesar (OŠ Cvetka Golarja, Logične pošasti)
  • Marinka Frelih (OŠ Cvetka Golarja, Vegovo)
  • Sabina Kaplan (OŠ Cvetka Golarja, Vegovo)
  • Majda Kosec (OŠ Cvetka Golarja, Logične pošasti)
  • Matevž Šifrar (OŠ Cvetka Golarja, Stefanovo)
  • Jasmina Vidovič (OŠ Cvetka Golarja, Tekmovanje iz kemijskih poskusov za osnovnošolce)
  • Vlasta Balderman (OŠ Škofja Loka-Mesto, Proteusovo / Flora)
  • Kristina Erznožnik (OŠ Škofja Loka-Mesto, Logične pošasti)
  • Betka Mahnič (OŠ Škofja Loka-Mesto, Angleščina)
  • Helena Markuta (OŠ Škofja Loka-Mesto, FIT – Festival inovativnih tehnologij)
  • Lidija Petrovčič (OŠ Škofja Loka-Mesto, Zgodovina)
  • Janja Pirc (OŠ Škofja Loka-Mesto, Vegovo / Razvedrilna matematika / Logične pošasti)
  • Matjaž Pintarič (OŠ Škofja Loka-Mesto, Astronomija)
  • Anica Stele (OŠ Škofja Loka-Mesto, Geografija)
  • Petra Zakotnik (OŠ Škofja Loka-Mesto, Vegovo)
  • Majda Šubic (OŠ Ivana Groharja, Bober / FIT – Festival inovativnih tehnologij)
  • Olga Koplan (OŠ Ivana Groharja, Cankarjevo)
  • Nataša Ivanušič (OŠ Ivana Groharja, Vegovo)
  • Urška Oblak (OŠ Ivana Groharja, Vegovo)
  • Barbara Juvančič (OŠ Ivana Groharja, Vegovo / Logične pošasti)
  • Tina Osterman (OŠ Ivana Groharja, Sladkorna bolezen)
  • Tatjana Ignatov Žlebnik (OŠ Ivana Groharja, Angleščina)

UVRSTITEV OD 1. DO 3. MESTA, UČENCI

  • Tia Koželj (OŠ Ivana Groharja, 6. razred, Filmske animacije, 1. mesto)
  • Jaka Perme (OŠ Ivana Groharja, 6. razred, Filmske animacije, 1. mesto)
  • Aljaž Šubic (OŠ Ivana Groharja, 6. razred, Filmske animacije, 1. mesto)
  • Ema Ažbe (OŠ Ivana Groharja, 8. razred, Filmske animacije, 1. mesto)
  • Ela Debeljak (OŠ Ivana Groharja, 8. razred, Filmske animacije, 2. mesto)
  • Tina Kurdija (OŠ Ivana Groharja, 8. razred, Filmske animacije, 2. mesto)
  • Lana Nedić (OŠ Ivana Groharja, 8. razred, Filmske animacije, 2. mesto)
  • Simona Gaser (OŠ Jela Janežiča, PP 6, Z miško v svet – NIS, 2. mesto)
  • Jana Cevec (OŠ Jela Janežiča, PP 5, Z miško v svet – NIS, 3. mesto)

UVRSTITEV OD 1. DO 3. MESTA, MENTORJI

  • Majda Šubic (OŠ Ivana Groharja, Filmske animacije, 1. in 2. mesto)
  • Urša Krašovec (OŠ Jela Janežiča, Z miško v svet – NIS, 2. mesto)
  • Damjan Kozjek (OŠ Jela Janežiča, Z miško v svet – NIS, 3. mesto)

RAZISKOVALNE NALOGE – UČENCI

  • Larisa Demšar (OŠ Ivana Groharja, 9. razred, Revitalizacija Plečnikovih del v Škofji Loki, Zlato priznanje na področju arhitekture in gradbeništva)
  • Katja Dolinar (OŠ Škofja Loka-Mesto, 8. razred, Trstika – Zdrav dih za navdih, Zlato priznanje Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije)
  • Tamara Kastelic (OŠ Škofja Loka-Mesto, 8. razred, Trstika – Zdrav dih za navdih, Zlato priznanje Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije)
  • Lucija Kožuh (OŠ Škofja Loka-Mesto, 8. razred, Trstika – Zdrav dih za navdih, Zlato priznanje Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije)
  • Nika Mramor (OŠ Škofja Loka-Mesto, 8. razred, Trstika – Zdrav dih za navdih, Zlato priznanje Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije)
  • Lucija Rupar (OŠ Škofja Loka-Mesto, 8. razred, Trstika – Zdrav dih za navdih, Zlato priznanje Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije)

RAZISKOVALNE NALOGE – MENTORJI

  • Majda Šubic (OŠ Ivana Groharja, Revitalizacija Plečnikovih del v Škofji Loki, Zlato priznanje na področju arhitekture in gradbeništva)
  • Vlasta Balderman (OŠ Škofja Loka-Mesto, Trstika – Zdrav dih za navdih, Zlato priznanje Društva pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije)

Foto: FB Sokolski dom

Avtor: Janez Porenta

0 0 votes
Article Rating