Vam je prispevek všeč?

Škofjeloški župan Tine Radinja nedavno ni podelil priznanj za odlične dosežke zgolj učenkam in učencem škofjeloških osnovnih šol, o čemer sem poročal TUKAJ (seznam), temveč tudi učenkam in učencem Glasbene šole Škofja Loka, ki so izstopali na domačih in mednarodnih tekmovanjih. Vsem navedenim v nadaljevanju (vključno z mentorji) iskreno čestitam in jim želim še naprej veliko uspehov v glasbenem izražanju.

DOBITNIKI PRIZNANJ

  • PETRA ZDOVC (8. mednarodno tekmovanje za pianiste Ivan Rijavec Rogaška Slatina, Klavir: Začetniki, zlato priznanje, mentorica Tatjana Krpan)
  • NEŽA OMEJC (12. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik Begunje, Klavirska in kromatična harmonika: A, zlato priznanje, 1. mesto, mentor Jernej Hostnik)
  • MATIJA JEMC (12. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik Begunje, Klavirska in kromatična harmonika: A, zlato priznanje, mentor Jernej Hostnik)
  • MATEVŽ HOSTNIK (12. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik Begunje, Klavirska in kromatična harmonika: B, zlato priznanje, 1. mesto, mentor Jernej Hostnik)
  • JURIJ MALOVRH (12. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik Begunje, Klavirska in kromatična harmonika: B, srebrno priznanje, mentor Jernej Hostnik)
  • JULIJA DEMŠAR (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Kranj, Saksofon: 1. a, srebrno priznanje, mentorica Irena Šmid, korepetitorka Katja Činč)
  • JAKOB ŽORŽ (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Kranj, Saksofon: 1. c, srebrno priznanje, mentorica Irena Šmid, korepetitorka Katja Činč)
  • DORA HOSTNIK (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Radovljica, Flavta: 1. a, srebrno priznanje, mentor Luka Železnik, korepetitorka Katarina Tominec)
  • JANEZ JESENOVEC (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Kamnik, Komorne skupine s trobili: 1. b, zlato priznanje, 1. nagrada in 1. mesto, mentor Alojz Kompan / 11. mednarodno tekmovanje Giovani Musicisti Treviso, Komorne skupine: C, srebrno priznanje, mentor Alojz Kompan / 8. mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev Varaždin Woodwind & Brass, Trobenta: C, zlato priznanje, 1. mesto, mentor Alojz Kompan, korepetitorka Katarina Tominec / 22. mednarodno tekmovanje za mlade inštrumentaliste Povoletto 2018, Trobenta: B, srebrno priznanje, mentor Alojz Kompan, korepetitorka Katarina Tominec)
  • BLAŽ BUKOVNIK (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Kamnik, Komorne skupine s trobili: 1. b, zlato priznanje, 1. nagrada in 1. mesto, mentor Alojz Kompan / 11. mednarodno tekmovanje Giovani Musicisti Treviso, Komorne skupine: C, srebrno priznanje, mentor Alojz Kompan)
  • PAVEL KARLIN (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Kamnik, Komorne skupine s trobili: 1. b, zlato priznanje, 1. nagrada in 1. mesto, mentor Alojz Kompan / 11. mednarodno tekmovanje Giovani Musicisti Treviso, Komorne skupine: C, srebrno priznanje, mentor Alojz Kompan / 8. mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev Varaždin Woodwind & Brass, Trobenta: A, zlato priznanje, mentor Alojz Kompan, korepetitorka Katarina Tominec)
  • LENART MAČEK (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Kamnik, Komorne skupine s trobili: 1. b, zlato priznanje, 1. nagrada in 1. mesto, mentor Alojz Kompan / 11. mednarodno tekmovanje Giovani Musicisti Treviso, Komorne skupine: C, srebrno priznanje, mentor Alojz Kompan / 8. mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev Varaždin Woodwind & Brass, Pozavna: B, srebrno priznanje, 3. mesto, mentor Alojz Kompan, korepetitorka Katarina Tominec)
  • ELIZABETA ŠVAB (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Kranj, Klarinet: 1. a, zlato priznanje, mentorica Ester Nives Škvorc, korepetitorka Katarina Tominec / 8. mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev Varaždin Woodwind & Brass, Klarinet: B, srebrno priznanje, mentorica Ester Nives Škvorc, korepetitorka Katarina Tominec)
  • JULIJA RAKOVEC (11. mednarodno tekmovanje Giovani Musicisti Treviso, Komorne skupine: D, srebrno priznanje, mentorica Tatjana Krpan)
  • JONA LEVAR (11. mednarodno tekmovanje Giovani Musicisti Treviso, Komorne skupine: D, srebrno priznanje, mentorica Tatjana Krpan)
  • EVA KRISTINA OMEJC (8. mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev Varaždin Woodwind & Brass, Klarinet: C, srebrno priznanje, mentorica Ester Nives Škvorc, korepetitorka Katarina Tominec)
  • JAKOB OMEJC (8. mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev Varaždin Woodwind & Brass, Trobenta: A, zlato priznanje, mentor Alojz Kompan, korepetitorka Katarina Tominec)
  • TARA OBLAK (24. mednarodno tekmovanje Daleki akordi Split 2019, Viola: 2, srebrno priznanje, mentorica Tina Brčina, korepetitorka Jasna Jan Sešek)
  • NACE RAVNIKAR (14. mednarodno tekmovanje Anna Amalia za mlade kitariste Weimar, Kitara: 1, srebrno priznanje, mentor Denis Kokalj / XVI. kitarsko tekmovanje Altamira Gorizia za nagrado Enrica Mercatalija, Kitara: 2, srebrno priznanje, mentor Denis Kokalj)
  • JAKOB FLORJANČIČ (14. mednarodno srečanje harmonikarjev pannoniAccordion Murska Sobota 2019, Harmonika: klasična glasba – C, srebrno priznanje, mentor Jernej Hostnik)
  • GABRIJEL DEBELJAK (XVI. kitarsko tekmovanje Altamira Gorizia za nagrado Enrica Mercatalija, Kitara: 1, srebrno priznanje, mentor Denis Kokalj)
  • DOMEN OBLAK (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Kamnik, Komorne skupine s trobili: 1. b, zlato priznanje, 1. nagrada in 1. mesto, mentor Alojz Kompan / 11. mednarodno tekmovanje Giovani Musicisti Treviso, Komorne skupine: C, srebrno priznanje)
  • MARIJA ŠUBIC (XXIV. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov Sigulda 2019, Violina: C, zlato priznanje, 1.-2. mesto, mentorica Katja Marinič, korepetitorka Jasna Jan Sešek)
  • TIMOTEJ PIVK (Dnevi kitare 2019 Krško, Kitara: solo – 3, zlato priznanje, mentor Lenart Rupar)
  • JEDRT ŠINKOVEC (11. mednarodno tekmovanje Giovani Musicisti Treviso, Komorne skupine: D, srebrno priznanje, mentorica Tatjana Krpan)
  • KLARA KODER (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Škofja Loka, Petje: 1. b, srebrno priznanje, mentorica Saška Kolarič, korepetitorka Jasna Jan Sešek)
  • JOHANA PURGAR (48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije Škofja Loka, Petje: 2. a, srebrno priznanje, mentorica Saška Kolarič, korepetitorka Jasna Jan Sešek)

Foto: FB Sokolski dom Škofja Loka

Avtor: Janez Porenta

0 0 votes
Article Rating